Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L

Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L

Cena:
120,00Kč
s DPH

Model: DRZAK_CH
Dostupnost: Na skladě
Množství:

Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky čelovky a batterypacku na cyklohelmu pro Lucifer M5, M6, S nebo L

Držáky k upevnění čelovky a batterypacku na cyklohelmu. Snadná montáž prostrčením upínacího pásku (suchý zip) větracími otvory Vaší cyklohelmy. Pasuje na naprostou většinu cyklohelem.   

Držák čelovky je vypodložen gumou pro stabilní usazení. Délka upínacího pásku je 25cm, barva černá (na fotkách ještě můžete vidět starší zelené pásky).

Batterypack se upevňuje utažením upínacího pásku se suchým zipem skrze větrací otvory helmy.

Pozor! Tyto držáky jsou kompatibilní se všemi novějšími čelovkami - Lucifer M5, Lucifer M5+, Lucifer M6, Lucifer L a Lucifer S. Pro držáky na starší čelovky Lucifer M1-M4 prosím napište tuto skutečnost do poznámky objednávky!

 

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer S
Čelovka Lucifer M5
Čelovka Lucifer L

 

 

 


Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2020