TEL: +420 776 371 214
PRODEJNA: SPOŘICKÁ 1135, PRAHA 8

Li-ion Batterypack 8.4V, 23Wh

Li-ion Batterypack 8.4V, 23Wh
950,00Kč
s DPH

Model: 2BAT3400
Dostupnost: Připraveno/Skladem
+
-
Li-ion Batterypack 8.4V, 23Wh Li-ion Batterypack 8.4V, 23Wh

Maximum energie s nejmenší váhou

Batterypack se 2 li-ion bateriemi Samsung INR18650-35E s kapacitou 3450mAh, totožný s tím, který dodáváme k naší čelovce Lucifer M, nejlepší kompromis s nízkou váhou a dobrou výdrží.Tyto články jsou ty nejlepší nabíjecí baterie velikosti 18650, které v současnosti existují. Baterie také obsahuje výkonný ochranný obvod, který chrání články před podvybitím, přebitím a zkratem. Obvod díky použití nejmodernějších součástek přidává jen 6 mOhmů odporu. Konektor je kvalitní a dimenzovaný až na odběr 7A. Kabel je náš velmi odolný PUR kabel, který používáme u všech našich výkonných čelovek.

Odolný kabel a kvalitní konektor

Přelomené kabely a opoužívané kontakty konektoru jsou jedním z nejčastějších závad čelovek. Spolehlivost je jedním z našich hlavních cílů, takže této oblasti věnujeme maximální pozornost. Naše batterypack tak mají takové kabely i konektory, které nemá nikdo jiný.

Konektor je DC 5.5/2.1 (tedy kompatibilní se všemi vyrobenými čelovkami a batterypacky), vyrábíme je zastřikováním přímo u nás. Je dimenzovaný na proud až 7A a kontakt drží dlouhodobě. Kontakty drží u sebe tak pevně, že samovolné rozpojení je nemožné, ale zároveň jen tak, aby se daly rozpojit i v horších podmínkách (např. v rukavicích v zimě).

Kabel je robustní PUR kabel, flexibilní až do -30°C a maximálně odolný vůči opotřebení a překroucení. Má šedou barvu a fixní délku (není již kroucený)!

Pro informaci uvádíme specifikaci výrobce, která potvrzuje vyjímečnou odolnost použitého kabelu:

  • Guaranteed permanent application in multi-shift operation under extreme high bending stress
  • Test of alternating bending cycles approx. 10 million
  • High resistant to mechanical strain
  • High property of alternating bending strength
  • Long life durabilities through low friction-resistance by using the PP insulation
  • High tensile strength-, abrasion- and impact resistant at low temperature

Váha:135 gr.

Vnitřní odpor(vč. odporu konektorů a kabelu): 120 - 160 mili ohmů.

Kompatibilní nabíječky: Všechny li-ion nabíječky s označením výstupního napětí 8.4V. Pro běžné každodenní dobíjení můžete použít rychlosti nabíječek 0.5A a 1A. 1.5A nabíječku doporučujeme používat jen příležitostně, jen tehdy, když to opravdu potřebujete. Rychlejší nabíjení snižuje životnost baterií.


Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2021