TEL: +420 776 371 214

Luciferlights - Czech Orienteering headlamps / Výkonné čelovky

ČESKÉ ČELOVKY LUCIFER

Jsme české čelovky Lucifer. Kompletně navržené i vyrobené v ČR. Výkonné, s excelentním světelným kuželem, dlouhou výdrží a spolehlivé. Nabízíme vysokou kvalitu a garantujeme, že nákupu nebudete litovat. Že jste o nás ještě neslyšeli? Nevadí. Čelovka je skvělý pomocník každého sportovce - tak neváhejte a přidejte se k nám!

Ať už sáhnete po dlouhodobě nejoblíbenější a nejprodávanější čelovce M6 nebo po čelovce S2X, která byla vyhlášená nejlepší běžeckou čelovkou, nebo silné závodní čelovce Lucifer L, chybu neuděláte.

Děkujeme, že v nás vkládáte důvěru a můžeme naše čelovky nadále rozvíjet.

Nejlepší české čelovky

MAPA NAŠICH ČELOVEK

Mapa našich čelovek

OHLASY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Děkuji za možnost zapůjčení a vyzkoušení Vaší baterky. Musím říct, že i přes velmi dobré reference jsem byl nakonec opravdu pozitivně překvapený o jak povedenou věc se jedná a hned si jednu objednávám.
Email 14.05.2020, Michal Š.
Test čelovky proběhl k maximální spokojenosti, až nadšení :-) Myslím, že můžu s čistým svědomím říct, že Lucifer L je nejlepší čelovka, potažmo světlo celkově, které jsem zatím měl možnost používat.
Email 15.02.2020, Otakar M.
Dobrý den, čelovka je perfektní, nejlepší věc, kterou jsem si za .. už ani nepamatuju, kdy naposledy byla z něčeho taková radost.
Email 06.02.2020, Tomáš B.
Voľba vašej čelovky bola tá najlepšia investícia, akú som v poslednú dobu spravil ! Ja som človek, ktorý má problémy so zrakom a hlavne v noci. Vďaka vašej čelovke, som zlyžoval Lysú horu na skialpách a to v noci! Skvelá práca, ďakujem!
Facebook komentář 22.01.2020 Peter P.
Dobrý den,velké díky za zapůjčení, testoval jsem v našich horách denně. Jsem jednoduše nadšený, lepší čelovku jsem nenosil. Na běžné běhání po stezkách které znám, stačil bohatě nejnižší mód svícení, abych viděl vše co potřebuji. Vydal jsem se ale v mlze i na okruh v horách, kde jsem si jistý nebyl, rozsvítil třetí nejvyšší mód a bez bloudění všechny cesty, které jsem chtěl využít nalezl. Zde jsem uvítal lehké žluté podbarvení světla, konečně bylo i vmlze něco vidět a nebyla přede mnou jen světelná zeď, kterou dělají ostatní čelovky. Moc se mi líbilo, že jsem viděl nejenom daleko před sebe ale i kolem sebe (periferní rozhled parádní) a i pod sebe na místo kam jsem se chystal došlápnout. To mi ještě žádná čelovka neumožnila. Za mne splňuje všechny aspekty, které pro trailové běhání potřebuji, cítil jsem se vážně jistě. A to musím podotknout, že všechna světla, která jsem dosud používal, byla taky hodnocena špičkově. Vzhledem k tomu, že má aktuální čelovka je relativně nová, nechci moc hýřit a hned si kupovat další, nicméně na další zimní sezónu je ta od Vás jasnou volbou..
Email 16.01.2020, Karel V.
Nemám dotaz. Jen vám chci napsat po dvou letech používání čelovky Mk5. Jsem naprosto maximálně a na víc než 100 % spokojen. Pořád funguje a vypadá jako nová, baterka vydrží dlouho. Chci vám poděkovat. Děláte skvělou práci a jsem moc rád že koupí špičkového produktu podpořím českého výrobce. Obdivuji s jakým detailem k vývoji čelovek přistupujete. S kolegou jsem řešil světla na kolo/čelovku, strašně si pochvaloval svoji Fenix (model nevím). Nicméně jsem mu půjčil svoji Mk5 a když mi ji vracel tak jsem poslouchal pět minut ovací, nadšení a téměř okamžitého objednávání :) Když jdu běhat s kamarádama po tmě, světla z jejich čelovek vedle toho mého prakticky ani nejsou vidět, a to jedu na nízký režim :) Prostě, od té doby co běhám s Luciferem, běhám zásadně za dne, i když je venku zrovna tma :) Díky moc za vaši tvrdou práci a přeji hodně zdaru a úspěchů do dalších let.
Email 4.12.2019, Přemysl K.
Jinak čelovka je ještě lepší než jsem si dovedl vůbec představit, neuvěřitelný výkon i výdrž baterií, přijde mi že vydrží ještě déle než udáváte, super. Opravdu prvotřídní výrobek.
FB zpráva 12.12.2019, Tomáš N.
Nedočkavě jsem vyběhl a čelovka je super, kam se hrabe číňan. Všecko máte super propracované, máte dalšího zákazníka. Díky moc.
Email 11.11.2019, Miroslav G.
Dobrý večer pane Ing. Dvořáku, Musím Vám napsat jak jsem z čelovky úplně odvařenej, svítí to fakt jako auto, to je nádhera, i ty optiky mi vyhovují, které jsem zvolil, tak už jen počkám až Vám přijde kapsička na čelovku na baterrypack. A budu úplně spokojenej. Přeji Vám hezký večer a já jdu běhat.
Email 11.11.2019, Pavel H.
Dobrý den,vyzkoušel jsem. Již samotná nejnižší intenzita odpovídala svitu čelovky, kterou jsem používal doposud. Prostě Vaše čelovka je fakt dobrá.....za plné tmy, sice za úplňku, jsem na silničce mohl po cyklostezce valit, co to dalo...
Email 21.3.2019, Miroslav B.
Tak postupně jsem doskákal od Lucifer S přes M5+ k L. Co k ní říci... vypadá fantasticky, zpracování skvělé, k mým účelům postačuje zatím 2-článková batterypack, váha proti M5+ s minim. nárůstem, vyvážení na hlavě skvělé. Jsem nadšen, cena je vysoká, ale oprávněná, až našetřím, mám v plánu ještě jednu pro přítelkyni na kolo. Takže díky za skvělý produkt, dělá mi pokaždé velkou radost.
Komentář u produktu 16.3.2019, Petr J.
I bought the M5 with 13° + 29° and now used it the first time for a night orienteering race. It worked very good in the "high" mode, I felt no need to use the "boost" mode. This headlamp is great! It's very lightweight, you simply forget, that you have something on your head (even with the battery pack). I can recommend this headlamp!
Komentář u produktu 15.1.2018, Christoph
Vážený pane Dvořáku, chtěl jsem Vám tímto poděkovat za naprosto úžasnou čelovku, která mě zcela dostala. Včera jsem ji poprvé otestoval, když jsem šel na Lysou, a bylo to skvělé. Tak dobře jsem ještě s žádnou čelovkou neviděl. Když jsem pak nasedl do svého auta a svítil si dálkovými světly, měl jsem v podstatě totožný pocit, jako bych si svítil Vaší čelovkou!
Email 12.10.2017, Jan M.
Tak jsem ji už testnul i na kole a musím dodat, opravdu konečně funkční čelovka, tohle není žádný Fénix, Zebralight, Mammut nebo Spark (čelovky co jsem vlastnil nebo vlastním). Čelovka naprosto s přehledem dává půlhodinový sjezd na plný céres, žádné deset vteřin, minuta a hop do nižšího módu.
Komentář u produktu 17.10.2017, David L.
Mám jí něco přes rok, používám jí hlavně v práci, sklepy, půdy,různé technologické strojovny, kotelny.....a nepřestává mě to udivovat a bavit s ní něco parádně rozsvítit. Nedávno jsem šokoval kolegu, když jsem s ní naplno osvětlil výtahovou šachtu...celou. Uvažuji o koupi poslední generace M5.
Komentář u produktu 25.9.2017, Zbyšek V.
Zdravím pane Dvořák, Tak jsem se projel pořádným terénem. A musím říct, že obě ty světla co jste mi vydával u vás na dílně svítí neskutečně. To 4 diodové svítí tak, že kamarádi po té co jsem to zažehl, nebyli schopni rozpoznat zda jejich svěla jsou zapnutá nebo ne.
Email 9.10.2017, Pavel T.
Ahoj, nejdřív bych chtěl poděkovat za úžasné čelovky co vyrábíš! Lucifera M4 používám několikrát do týdne a je to opravdu výborné světlo, takže ještě jednou díky moc! Snažím se ho doporučovat kde to jen jde :)
Email 21.3.2017, Jan K.
Petře, čekal jsem, že bude Lucifer něco úžasného, ale skutečnost ještě předčila všechna má očekávání!!
SMS 26.3.2016, Petr V.

Vykonne celovky Lucifer

 

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2023