Čelovka Lucifer L - PŘEDOBJEDNÁVKY 31.8.

Čelovka Lucifer L - PŘEDOBJEDNÁVKY 31.8.
Model: LUCIFER_L
Dostupnost: Není skladem
Cena: 5 500,00Kč
s DPH
Množství:  

Dostupné varianty:


Batterypack:

LED:

Barva čelovky:

Barva tlačítka:

AKTUALIZACE: Vážení zákazníci, tento model už je k předobjednání s termínem dodání 31.8.2017. Kompletní a aktuální fotografie a detaily budeme postupně doplňovat. 

 

Čelovka stvořená pro maximální světelný výkon

Náš třetí model čelovky Lucifer L je čelovka bez kompromisů. Maximální světelný výkon je 3000 lumenů a je tak ideální volbou pro mushing a náročné sjezdy na kole. O takový výkon se stará hned čtveřice vysoce svítivých diod XP-L2 CREE s příjemnou barevnou teplotou 4000K, jejichž odpadní teplo chladí mohutné zadní a boční žebrování (v náhledu chybí)

CNC frézované lehké tělo s malou hloubkou

Hlava čelovky je CNC frézovaná z letecké slitiny hliníku a poté tvrdě eloxována s ochrannou vrstvou 25um. Je vyrobená s množstvím chladících žeber pro dobrý odvod tepla, ale zároveň tak aby byla co nejmenší a nejlehčí. Má hloubku jen 2cm proto je stabilní a pevně drží ve všech držácích.

 

 

 

Pouzdro na 4 li-ion články18650

Čelovka Lucifer L může používat 2-článkové a 4-článkové batterypacky. Standardně k této čelovce doporučujeme 4-článkový batterypack s bateriemi Samsung INR18650-35E, které lépe snášejí vyšší proudový odběr než baterie Panasonic NCR18650B.

Stávající 2-článkové batterypacky je možno použít, ale výdrž na nejvyšší mód (BOOST) bude omezená. 

 

 

 

 

 

Účinná elektronika

Elektronika je kompletně navržená námi z pečlivě vybraných diskrétních součástek (kvalitní X7R keramické kondenzátory, n-mosfety s nízkým odporem, velká stíněná cívka a přesné termistory a rezistory) a řízená 8-bitovým mikroprocesorem Atmel. Tlačítko je také velké a odolné a přispívá k maximální spolehlivosti. Elektronika dosahuje vysoké účinnosti (90-95%).

Světlo má KONSTANTNÍ REGULACI SVITU, intenzita svitu jednotlivých módů během vybíjení baterie neklesá. Když už baterie nejsou schopny dodat potřebný výkon, přepne elektronika na nižší mód. Světlo nikdy nezhasne znenadání.

Elektronika také hlídá ZBÝVAJÍCÍ KAPACITU BATERIE. Oznámí vám to jedním krátkým blinkutím, když vám zbývá méně než 33%, dvěma blinkutími pro méně než 10% a třemi bliknutími při zcela vybité baterii.

 

LED čipy Cree XP-L2 poslední generace

Používáme vysoce svítivou diody XP-L2 od americké společnosti CREE, s barevnou teplotou světla 4000K, což je velmi příjemná neutrální bílá barva s CRI indexem 70. Lucifer L díky ní disponuje až 3000 lumeny. LED čip i celá elektronika jsou napájeny na měděném plošném spoji s přímým odvodem tepla na chladič čelovky.  

 

Ideální rozložení světla

Lucifer L má jednu PMMA multioptiku (dohromady pro všechny 4 LEDky) s 90-91% optickým prostupem a vyzařovacím úhlem 21°, 25°, 28° nebo 34°. Světelný kužel je velmi příjemný, je plynulý od středu ke krajům bez ostrých přechodů či jiných artefaktů. Optika je uživatelsky jednoduše vyměnitelná.

Obecně pro sport a běžné aktivity doporučujeme optiky 21° nebo 25°. Pro práci a činnosti ve Vaší blízkosti volte širší optiky 28° a 34°.

 

 

 

Módy a uživatelské ovládání - DVĚ OVLÁDACÍ SCHÉMATA

Čelovka Lucifer má 7 módů - VELMI NÍZKÝ, NÍZKÝ, STŘEDNÍ, VYSOKÝ, BOOST, SOS, BLIKÁNÍ. Čelovka nemá žádnou paměť na poslední zapnutý mód, zapíná a vypíná se vždy stejně.

Čelovka má dvě ovládací schémata, která můžete používat a přepínat mezi nimi. První schéma je naše standardní, které je pohotové, ale nemusí sedět každému. Proto jsme se rozhodli přidat druhé ovládací schéma, které je velmi jednoduché. Přepnutí mezi oběma schématy se provádí 10 sekundovým podržením tlačítka při vypnuté čelovce.

PRVNÍ SCHÉMA (POKROČILÉ) je založeno na krátkých, dlouhých a velmi dlouhých stisknutích tlačítka. Čtyři z módů (NÍZKÝ, STŘEDNÍ, VYSOKÝ a BOOST) jsou snadno dostupné, jelikož je budete pravděpodobně používat nejvíce. Můžete mezi nimi přepnout jedním (max dvěma) stisky, není nutno cyklovat všechny módy. Toto schéma je továrně nastavené z výroby.

DRUHÉ SCHÉMA (JEDNODUCHÉ) přepíná módy jen krátkým kliknutím a to tak, že módy LOW-MID-HIGH-BOOST neustále cykluje. 

Ostatní tři módy jsou pro obě schémata stejně dostupné - jsou to méně používané módy a dle četnosti použití jsou seřazeny na víceklik. Velmi nízký mód je kdykoliv dostupný na dvojklik. Blikačka se zapíná trojklikem a bliká intenzitou módu VERY LOW (VELMI NÍZKÝ) a střední rychlostí (nejedná se o rychlé rušivé strobo), takže řidiči nejsou tolik oslněni. SOS se zapíná čtyřklikem a signalizuje intenzitou módu VERY LOW (VELMI NÍZKÝ). 

Obě schémata vyzkoušejte v naší interaktivní aplikaci  a mačkejte tlačítko myši jako tlačítko na čelovce. Naše standardní schéma zde: http://www.luciferlights.net/interactive_cz,  jednoduché schéma zde: http://www.luciferlights.net/interactive_alt.

Mód Lumenů Doba svitu
hodiny : minuty
regulovaný svit v daném módu při použití s 2-článkovým batterypackem Samsung INR18650-35E, 3450mAh
Doba svitu
hodiny : minuty
regulovaný svit v daném módu při použití s 4-článkovým batterypackem Samsung INR18650-35E, 3450mAh
Příklady aktivit, které lze provádět pohodlně a bezpečně Uchladitelnost módů
VERY LOW 60 90:00 180:00 turistika, stanování, chůze, pomalý běh trvale
LOW 300 20:00 40:00 rychlý běh, jízda na kole trvale
MID 700 10:00 20:00 orientační běh, rychlá jízda na kole trvale
HIGH 1500 2:00 4:00 neomezená jízda na kole, mushing při pohybu (chůze, běh)
BOOST 3000 0:40 2:00 downhill při pohybu (běh, kolo)

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabíječka a nabíjení

Standardně k této čelovce dáváme 1.5A nabíječku (označována jako rychlonabíječka), která 4-článkový batterypack nabije za 5h. Batterypack je možné nabíjet i pomalou 0.5A nabíječkou (standardně k Lucifer M5), ale nabití 4-článkového batterypacku od 0 do plna potrvá 14h.

Obsah balení a další příslušenství

Čelovku dodáváme s hlavovým popruhem, batterypackem (dle výběru), prodlužovacím kabelem, přenášecím sáčkem a českým manuálem. 

Čelovka je propojená s baterií rozpojitelným konektorem, aby ji bylo možno napojit na již existující nebo připravované příslušenství (USB propojka, inteligentní nabíječka)

Čelovka Lucifer L je plně kompatibilní s veškerým existujícím příslušenstvím. 

Záruka a pozáruční servis

Záruka na čelovku je 2 roky avšak rádi Vám poskytneme i kdykoliv později pozáruční servis. Čelovky z 95% vyrábíme sami, takže disponujeme i všemi náhradními díly a vše umíme opravit. Záruka se uplaňuje na naší adrese v Praze.

Chceme, aby Vám naše čelovky sloužily dlouho a bez problémů a dlouhodobě se snažíme o to, aby reklamace nebyly pokud možno žádné. Pokud však chyba na naší straně nastane, pak se nevymlouváme a poskytujeme rychlý a kvalitní servis, tak aby pro Vás reklamace nebyla nepříjemnou zkušeností.

 

 

Funkce
Počet stále svítících módů 5
Speciální módy SOS, Blikačka, Test nabití baterií
Maximální svit 3000 lumenů
Elektronika konstantní řízení svitu
Maximální výdrž 180 h
Ochrana proti podvybití ano
Ochrana proti obrácené polaritě ne
Ochrana proti přehřátí ano
Fyzické parametry
Váha vč. 4-článkového batterypacku 280 gr.
Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2017