Čelovky & Světla na kolo

cree_led_headlamps

Lucifer M5 Lucifer S Lucifer L

Všechny zde prodávané čelovky vyrábíme přímo my zde v ČR a z 90% z evropských nebo českých (našich) součástek. Nabízíme nyní 3 čelovky, každá z nich je v dané kategorii to nejlepší co lze nebo dokážeme vyrobit, nechceme vyrábět žádné průměrné čelovky. Snažíme se vždy o maximální světelný výkon, vysokou účinnost a užitnou hodnotu všech světel, a to v co nejmenší velikosti a váze. V našich čelovkách najdete vždy poslední a nejvýkonnější generaci LED a nejlepší baterie, což považujeme za nutný základ k tomu, aby i za 5-10 let byla tato čelovka nadprůměrná.

V současnosti nabízíme tyto tři čelovky, vyrábět a inovovat je budeme i nadále a dbát přitom na kontinuitu jednotlivých řad a ideálně i maximální kompatibilitu současných a budoucích modelů. 

 

 

Zobrazit:
Řadit podle:
Čelovka Lucifer M5 - OPĚT NASKLADNÍME 22.2.2018
Univerzální výkonná čelovka se 1650 lumeny pro všechny sportovní aktivity, zejména pro orientační běh, rogaining, kolo a přírodní víceboje. Ideální kombinace nízké váhy, malé velikosti, vysokého svitu a dlouhé výdrže.  
4 300,00Kč
s DPH
Čelovka Lucifer S
Čelovka pro běžce, ultramaratonce nebo ženy, které nechtějí nosit na hlavě velkou váhu, ale přesto chtějí hodně svítit. Čelovka na vyměnitelné 18650 baterie s výkonem 750 lumenů. 
2 790,00Kč
s DPH
Čelovka Lucifer L -  NASKLADNÍME ZAČÁTKEM BŘEZNA 2018
Nejvýkonnější čelovka s ohromujícím výkonem 3000 lumenů. Neuvěřitelné světlo, které zároveň vůbec není velké nebo těžké. Vhodné pro mushing, downhill a pro všechny ostatní, kteří chtějí to nejlepší.   
5 500,00Kč
s DPH
Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2018