Li-ion Batterypack 8.4V, 6.8Ah, 46Wh

Li-ion Batterypack 8.4V, 6.8Ah, 46Wh
Model: 4BAT6800
Dostupnost: Na předobjednání
Cena: 1 590,00Kč
s DPH
Množství:  

Dostupné varianty:


Baterie:

Li-ion Batterypack 8.4V, 6.8Ah, 46Wh

POZOR! Vážení zákaznící tento batterypack budeme inovovat. Vylepšení spočívá v tom, že baterie budou nově seřazeny v pouzdru vedle sebe. Pouzdro tedy bude ploché (místo dřívejšího válcového tvaru) a bude příjemnější na nošení v dresu a skladnější do batohů a kapes. Výhledově bude nejspíš možné i batterypack nosit na hlavě, pokud tomu celková váha ještě dovolí a bude nám to dávat smysl. Termín nového pouzdra stanovujeme předběžně na leden 2018. Další aktualizace budeme dopisovat sem a na náš blog. 

 

Batterypack se 4 bateriemi s kapacitou 6800mAh. Uvnitř ukrývá 4 nejvýkonnější li-ion baterie. Obsahuje výkonný ochranný obvod, který chrání články před podvybitím, přebitím a zkratem. Obvod díky použití nejmodernějších součástek přidává jen 6mOhmů dodatečného odporu. Batterypack je vyroben z eloxovaného hliníkového těla a ABS plastu. Kabel má délku 10cm a je utěsněn průchodkou. Voděodolnost IPX68 - ponoření do 1m hloubky na 30 minut. Váha je 266gr. Dodáváme ho s odolným silikonovým kabelem, který je flexibilní až do -60°C a odolný překroucení. Obsahuje mnoho malých pocínovaných měděných lanek, která jsou jemně laněná, žíly jsou stočeny v polohách s optimálními délkami zkrutu. Konektor je kvalitní a dimenzovaný na vysoké odběry.

Můžete nově volit mezi dvěma typy článků.

  • Panasonic NCR18650B - standardní volba s vynikající kapacitou 3400mAh, i po třech letech jsou to stále úžasné články 
  • Samsung INR18650-35E - oproti Panasonicu má přibližně o 3% vyšší uloženou energii, větší rozdíl je při vyšších odběrech, proto ho doporučujeme, pokud chcete ty naprosto nejlepší baterie nebo hodně svítíte v nejvyšších módech (Boost mode Lucifer L 3000lm či Lucifer M5 1650lm atp.)

 

Společně s naší USB propojkou ho můžete využit jako powerbanku a nabíjet z něj mobilní telefon a další spotřební elektroniku.

Tyto batterypacky nemáme kvůli nízkému prodejnímu množství trvale skladem a vyrábíme je zatím jen na objednávku. Dodání trvá 1-2 týdny.

Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2018