Vylepšení na čelovkách

Vylepšení na čelovkách

Na základě uplynulých 6 měsíců jsme provedli na čelovkách některé změny, které sice nejsou navenek viditelné, ale ve výsledku přináší vyšší dlouhodobou spolehlivost a užitnou hodnotu. Konkrétní změny jsou následující:

  1. Vyměnili jsme spínač za jiný typ. Ten původní se bohužel ukázal jako ne zcela spolehlivý i když pocházel od renomovaného výrobce a na všech předprodukčních prototypech fungoval bez problému. Pár případů selhání u našich zákazníků jsme zaznamenali a výměna byla provedena obratem.
  2. Jiný způsob vnitřního sestavení čelovky. Elektrické propojení modulu chladiče s vlastní řídící elektronikou jsme původně šroubovali. Ukázalo se, že se toto spojení může časem uvolnit a při stisku začít problikávat a případně ztrácet kontakt. Nyní jsme přešli na pevné pájené spojení, které si nechá líbit opravdu cokoli.
  3. Přesnější vycentrování a zarovnání optiky. Světlo nyní vytváří kužel jak z katalogu - krásný plynulý přechod od středu do krajů.
  4. Přidali jsme do plošného spoje další keramický kondenzátor. Odstraní nám to komplikaci, která se na pár čelovkách objevila, a sice, že při vhodné kombinaci podmínek (vybitá baterie a zahřátá či naopak promrzlá čelovka) mohlo dojít k zapnutí až na druhé zmáčknutí.
  5. Lepší podmazání chladiče. Zlepšuje přenos tepla z chladiče na vnější chladící žebra a čelovka tak vydrží na nejvyšší mód déle než dojde k přepnutí vlivem přehřívání nebo k přehřívání nedojde vůbec.

Nebývá to moc zvykem, aby výrobce zmiňoval to, co se u předchozích výrobků nepodařilo. Věřte, že v případě problémů se můžete na nás obrátit a záruční servis řešíme nadstandardně rychle. Všechny změny kromě bodu 3), který je bohužel závislý na již obrobené hliníkové hlavici, nabízíme upravit za cenu poštovného (pokud odeberete osobně pak zcela zdarma) na všech vašich čelovkách 1.generace, tak abyste mohli i nadále naši čelovku Lucifer používat a nebáli se na ní spolehnout.

Všechny nově expedované čelovky už nějaký čas samozřejmě tyto změny obsahují.

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2020