Testování čelovek na MTBO závodě Ruská ruleta 2015

Testování čelovek na MTBO závodě Ruská ruleta 2015

Testovani_celovek_na_kolo_MTBO

 

Na MTBO závodě Ruská Ruleta bude možnost otestovat čelovky Lucifer. Noční etapa je dlouhá 4 hodiny takže pořádně výkonné světlo na kolo určitě využijete.

Na půjčení budeme mít cca 8 světel s úchytem na cyklohelmu. Batterypack na takových závodech vozíme v batohu nebo zadní kapse dresu. Také je možnost (pokud to umožní tvar Vaší cyklohelmy) celou čelovku přetáhnout přes ní, ale domníváme se, že je prvně zmíněná varianta (uchycení na cyklohelmě) prostě lepší.

Baterie budou nabité a čelovky připravené. Doporučujeme svítit módem 800 lumenů a během závodu v jednoduchých místech snižovat na 400 lumenů, abyste šetřili baterii. 800-lumenový mód vydrží 3h15m, po této době se čelovka přepne na nižší mód (400lm), žádné náhlé vypnutí se nestane.

Pokud máte o nezávazné a bezplatné zapůjčení světla zájem, tak nám napište na náš email. Čelovka půjde vypůjčit i na místě, pokud na to bude dost času a světla již nebudou rozebraná. Prosíme nastudujte ovládání čelovky, případně si ho i vyzkoušejte na naší interaktivní stránce - www.luciferlights.net/interactive -  ať minimalizujeme dotazy před startem etapy a vše stíháme. Na místě se poptejte závodníků nebo pořadatelů na tým EPO-PEPO/Čelovky Lucifer a včas si je u nás vyzvedněte. Pokud Vás osobně neznáme, tak si vemte s sebou telefon nebo občanský průkaz. Žádnou zálohu za půjčení nepožadujeme. 

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2020