Vyzkoušení čelovek

Vyzkoušejte bezplatně i Vy!

Spolehlivá a výkonná čelovka

Naši výkonnou čelovku Vám rádi na týden bezplatně a nezávazně zapůjčíme, abyste si udělali vlastní představu o tom, jak dobré světlo to je. Můžete ji porovnat se svým stávajícím světlem a v klidu vyzkoušet, tak jak potřebujete.

Světlo k testu lze vyzvednout osobně na Praze 8 - nebo ho můžeme bezplatně zaslat českou poštou. Světlo se vrací zpět osobně v Praze nebo posláním na naši adresu.

V případě zájmu se nám ozvěte přes kontaktní formulář a uveďte:

 

 

Půjčovna čelovek

Jak lze čelovky vypůjčit?

Čelovky si můžete buď půjčit na vybraných závodech, kterých se budeme účastnit nebo zapůjčit a vrátit na naší adrese v Praze ( Spořická 1135, Praha 8).

Půjčovné je koncipováno na jeden závod, nejdéle týden. K zapůjčené čelovce běžně nepřikládáme nabíječku, takže je omezeno jedním vybitím, ale lze se dohodnout i jinak.

Na jakých závodech budeme?

Pravidelně objíždíme tyto české závody:

Prosím podívejte se do startovky konkrétního závodu jestli se tam náš tým ((Čelovky Lucifer) chystá či ne. Pokud ano, pak můžeme nebo budeme čelovky půjčovat. Někdy je půjčování přímo zařízeno a domluveno s pořadateli.

Podmínky zapůjčení čelovky

Je nutná předběžná emailová nebo telefonická rezervace s uvedením Vašeho jména, příjmení a čísla mobilního telefonu. Stačí i den předem, ale ideálně se nám ozvěte s předstihemJde jen o to, abychom na závod připravili dostatečný počet čelovek a věděli, komu je půjčujeme. 

Cena půjčovného čelovky na závod je 150kč, v ceně je plně nabitá čelovka a držáky k upevnění na cyklohelmu (pokud je na závod potřebujete). Prosíme Vás o prostudování ovládání předem (např. vyzkoušením v naší interaktivní aplikaci www.luciferlights.net/interactive_cz). Před startem závodu většinou není čas vysvětlovat podrobně ovládání.

Čelovky půjčujeme za vratnou kauci 1000kč, ze které Vám odečteme půjčovné a zbytek Vám po závodě a vrácení čelovky vrátíme. 

Podmínky zapůjčení batterypacků

Taktéž je třeba předběžná emailová nebo telefonická rezervace s uvedením Vašeho jména, příjmení a čísla mobilního telefonu. Stačí den předem, ale ideálně se nám ozvěte s předstihem.

Cena půjčovného batterypacku (stejný jak je k čelovce) činí 80kč.

Batterypack je možné zapůjčit na výše uvedené adrese a nutné bez zbytečného odkladu (do týdne) vrátit.

Možnost následné koupě čelovky s odečtením půjčovného

Pokud Vás během závodu přesvědčíme, že naší čelovku prostě musíte mít vlastní, pak je možnost po závodě čelovku zakoupit s odečtením půjčovného.

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2020