COVID: Naše firma funguje zcela bez omezení. Všechny naše čelovky odesíláme za 2-8 pracovních dní!

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L
490,00Kč
s DPH

Model: DRZAK_KOLO
Dostupnost: Není skladem
+
-
Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, M6, S nebo L

Držáky k upevnění batterypacku i světla na kolo

Vážení zákazníci, tyto držáky můžete objednávat. Pracujeme zároveň na dalších vylepšeních, např. hliníkových objímkách, Go-pro uchycení atd. Vše nové je kompatibilní se současným držákem a ta konkrétní část (např. hliníková objímka) půjde dokoupit a přešroubovat.

 

Kapsa na baterie je ušitá ze zimního softshellu pro lepší tepelný komfort baterií, upíná se na horní rámovou trubku nebo představec přes pásek se suchým zipem.

Držák čelovky je celý z ABS plastu, vypodložené gumou. Lze použít jak na Oversize řídítka (31.8mm) tak i velikost 25.4mm. Držák drží na řídítkách přes široký o-kroužek. Lze použít i na karbonová řídítka, držák je nepoškrábe ani jinak nepoškodí. Drží pevně na svém místě, je vypodložen gumou.

Softshellová kapsa se dá alternativně použít jako držák batterypacku na cyklohelmu (pokud má helma větrací otvory, přes které by se kapsa upnula). 

 

 

Obsah balení a další příslušenství

Balení obsahuje:

  • softshellová kapsa pro 2-čl. baterii nebo látková kapsa pro 4-čl. hranatou baterii
  • široký velcro pásek (k upevnění kapsy na rám)
  • držák na čelovku
  • O-kroužky, 2 velikosti (k upevnění držáku na řídítka)

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer S
Čelovka Lucifer M5
Čelovka Lucifer L - lze upevnit jen 2-čl. nebo 4-čl. hranatý batterypack

 

 

 


Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2021