Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Cena:
490,00Kč
s DPH

Model: DRZAK_KOLO
Dostupnost: Na skladě
Množství:

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Vážení zákazníci, v současnosti jsou tyto držáky nedostupné. Pracujeme na vylepšeních, které přinesou mnoho různých způsobů upevnění na řídítka. Jak hliníkové objímky, Go-pro uchycení, tak i klasické uchycení přes silné o-kroužky v jednom modulárním systému, kdy si koupíte jen ty položky, které přesně potřebujete. Prosím vyčkejte. V případě že byste tento držák na kolo potřebovali opravdu nutně, ozvěte se a něco vymyslíme.

 

Držáky k upevnění batterypacku i světla na kolo

Kapsa na baterie je ušitá ze zimního softshellu pro lepší tepelný komfort baterií, upíná se na horní rámovou trubku nebo představec přes pásek se suchým zipem.

Držák čelovky je celý z ABS plastu, vypodložené gumou. Lze použít jak na Oversize řídítka (31.8mm) tak i velikost 25.4mm. Držák drží na řídítkách přes široký o-kroužek. Lze použít i na karbonová řídítka, držák je nepoškrábe ani jinak nepoškodí. Drží pevně na svém místě, je vypodložen gumou.

Softshellová kapsa se dá alternativně použít jako držák batterypacku na cyklohelmu (pokud má helma větrací otvory, přes které by se kapsa upnula). 

 

 

Obsah balení a další příslušenství

Balení obsahuje:

  • softshellová kapsa pro 2-čl. baterii nebo látková kapsa pro 4-čl. hranatou baterii
  • široký velcro pásek (k upevnění kapsy na rám)
  • držák na čelovku
  • O-kroužky, 2 velikosti (k upevnění držáku na řídítka)

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer S
Čelovka Lucifer M5
Čelovka Lucifer L - lze upevnit jen 2-čl. nebo 4-čl. hranatý batterypack

 

 

 


Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2020