TEL: +420 776 371 214
PRODEJNA: SPOŘICKÁ 1135, PRAHA 8
COVID: Fungujeme zcela bez omezení.

Náhradní hlavový popruh

Náhradní hlavový popruh
Varianta popruhu:

260,00Kč
s DPH

Model: POPRUH
Dostupnost: Připraveno/Skladem
+
-
Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh Náhradní hlavový popruh

Hlavový popruh čelovky M

HLAVOVÝ POPRUH - var. A

Hlavový popruh k upevnění našich čelovek M5, M5+, M6, L a 23Wh batterypacků. Elastický popruh má šířku 28mm a je příjemný na hlavě, vhodný i na dlouhé nošení. Dostatečně dlouhý i pro upnutí na helmu nebo přes čepici. Vpředu se zdravotně nezávadnou měkkou pěnou.

 

 

 

 

Hlavový popruh čelovky S

 

 

 

 

HLAVOVÝ POPRUH - var. B

Hlavový popruh k upevnění našich čelovek S, S2X, S2RED a bateriové tuby. Elastický popruh má šířku 28mm a je příjemný na hlavě, vhodný i na dlouhé nošení. Dostatečně dlouhý i pro upnutí na helmu nebo přes čepici. Vpředu se zdravotně nezávadnou měkkou pěnou.

 

 

 

 

 

 

Hlavový popruh čelovky L

 

 

 

 

 

HLAVOVÝ POPRUH - var. C

Široký hlavový popruh k upevnění našich čelovek L a 2- nebo 4-čl. batterypacků. Boční popruhy jsou elastické a široké 40mm. Popruh přes hlavu je nepružný. Vzadu je kapsa na suchý zip, kam se dají upevnit všechny 2-čl. a 4-čl. batterypacky. Vzadu je na kapse našitá reflexní páska.

 

 

 

 

 

HLAVOVÝ POPRUH - var. D

 

 

 

 

Hlavový popruh k upevnění našich nejstarších čelovek M1-M4 a 23Wh batterypacků. Elastický popruh má šířku 28mm a je příjemný na hlavě, vhodný i na dlouhé nošení. Dostatečně dlouhý i pro upnutí na helmu nebo přes čepici. Vpředu se zdravotně nezávadnou měkkou pěnou.


Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2021