COVID: Naše firma funguje zcela bez omezení. Všechny naše čelovky odesíláme za 2-8 pracovních dní!

Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4

Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4
Kombinace optik:

320,00Kč
s DPH

Model: OPT_M4
Dostupnost: Připraveno/Skladem
+
-
Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4 Náhradní rámeček s optikami pro čelovku Lucifer MkI - M4

Náhradní, uživatelsky vyměnitelný rámeček z elexovaného hliníku s optikami a těsněním. Optiky jsou v hliníkovém rámečku pevně vlepeny. Celý rámeček se upevňuje k hlavici čelovky přes imbus šrouby M1.6 - nutno použít správný imbusový šroubovák velikost 1.5.

Lze vybrat libovolnou kombinaci optik s vyzařovacími úhly 13°, 20° a 29°. Vyzařovací úhel optiky udává úhel světelného kužele, do kterého nasměřuje většinu světla z LED. Zbytek světla je rozptýlen do větší šířky. Světelný kužel velmi plynule přechází od středu do krajů. Optiky jsou vyrobeny z velmi tvrdého PMMA s vynikající optickým prostupem světla 93%, 90% resp. 89%.

Doporučené kombinace:

  • 13° + 20° - obecně doporučujeme jako nejlepší variantu pro všechny sporty
  • 13° + 29° - doporučujeme jako pracovní světlo nebo lidem, kteří mají v noci problém s orientací v prostoru
  • 13° + 13° - daleký dosvit na kolo

 

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer M3
Čelovka Lucifer M4

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2021