Obrázky

Startujeme náš pravidelný blog

čelovka Lucifer
Dnes začínáme psát pravidelný blog (týdenní či 14-denní). Bude o tom, na čem usilovně pracujeme a co připravujeme do budoucna. Chtěli bychom Vám poskytnout větší než menší množství zákulisních informací o tom, jak u nás čelovky vznikají. Ale nebojte, to není zdaleka vše. Blog by měl obsáhnout mnohem širší okruh témat, například trochu techničtější články o tom, jak fungují LEDky, elektronika, baterky. Z té méně odborné roviny články o tom, jak naše světla testujeme, co jsme s nimi zažili na posledních závodech nebo vlastně cokoliv, co nám přijde dostatečně zajímavé.

Témat se už nyní nabízí skutečně nepřeberné množství. Většinou jde o takové ty informace, které je škoda odbýt jen jednou větou na stránkách webu. Slibuji Vám, že to nebude jen nudné plkání nad tím, jak skvělé jsou naše produkty. Bude to, doufám, čtení s patřičným nadhledem, u kterého se zasmějete, něco se přiučíte nebo oboje zároveň.

My si od tohoto počinu – kromě uspokojení spisovatelských ambicí – slibujeme také to, že nám budete moci jednoduše sdělit svůj názor na to, co děláme. Nemyslíme si, že máme patent na rozum, proto Vám dáváme šanci ozvat se a diskutovat s námi o tom, co bychom mohli vylepšit nebo třeba jaká světla vyrábět.

Ještě jedna poznámka k psaní textu. Články budu psát a publikovat pravděpodobně sám,  stejně tak i za celým vývojem svítilny stojím především já,  přesto si dovolím používat v textu autorský plurál my.

Zůstaňte naladění. Hlasujte o to, co by Vás na blogu zajímalo a pokud to náhodou v možnostech chybí, tak to napište do komentářů.

 

O čem byste nejraději na stránkách četli?

View Results

Loading ... Loading ...