Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Cena: 490,00Kč
s DPH
Model: DRZAK_KOLO
Dostupnost: Na skladě
Množství:  
Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Držáky k upevnění batterypacku i světla na kolo

Kapsa na baterie je ušitá ze zimního softshellu pro lepší tepelný komfort baterií, upíná se na horní rámovou trubku nebo představec přes pásek se suchým zipem.

Držák čelovky je celý z ABS plastu, vypodložené gumou. Lze použít jak na Oversize řídítka (31.8mm) tak i velikost 25.4mm. Držák drží na řídítkách přes široký o-kroužek. Lze použít i na karbonová řídítka, držák je nepoškrábe ani jinak nepoškodí. Drží pevně na svém místě, je vypodložen gumou.

Neoprénová kapsa se dá alternativně použít jako držák batterypacku na cyklohelmu (pokud  má helma větrací otvory, přes které by se kapsa upnula). 

Balení obsahuje softshellovou kapsu na baterie k upevnění na rám a plastový držák čelovky s o-kroužky dvou velikostí. 

 

 

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer S
Čelovka Lucifer M5
Čelovka Lucifer L - lze upevnit jen 2-článkový batterypack

 

 

 

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2019