Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L
Model: DRZAK_KOLO
Dostupnost: Na předobjednání
Cena: 490,00Kč

Množství:  
Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L Držáky na kolo pro čelovky Lucifer M5, S nebo L

Držáky k upevnění batterypacku i světla na kolo

POZOR! V SOUČASNOSTI NEDOSTUPNÉ!. Provádíme na nich vylepšení - na kapse se upraví popruhy tak, aby se dala připevnit k rámu, na opasek, tak i do popruhu čelovky (místo plastového držáku). Kapsa na popruhu čelovky tak poskytne skvělý komfort bateriím v případě, že potřebujete čelovku nosit celou na hlavě, ale zároveň je venku zima. Alternativně ho můžete nosit místo plastového držáku batterypacku normálně, pokud Vám přijde pohodlnější než zadní plastový držák, který nikdy nemůže přesně sednout na každou hlavu. Dalším vylepšením bude lepší zpracování gumového vypodložení držáků. V balení budou 2-3 druhy přesně tvarovaných vypodložení pro různé průměry řídítek i ta dnes běžná oversize zahnutá, u kterých patřičným zkosením gumy dorovná směr svícení světla, tak aby svítilo v ose kola. 

Kapsa na baterie je ušitá z neoprenu pro lepší tepelný komfort baterií, upíná se na horní rámovou trubku nebo představec přes neoprenový pásek se suchým zipem.

Držák čelovky je celý z ABS plastu, vypodložené gumou. Lze použít jak na Oversize řídítka (31.8mm) tak i velikost 25.4mm. Držák drží na řídítkách přes široký o-kroužek. Lze použít i na karbonová řídítka, držák je nepoškrábe ani jinak nepoškodí. Drží pevně na svém místě, je vypodložen gumou.

Neoprénová kapsa se dá alternativně použít jako držák batterypacku na cyklohelmu (pokud  má helma větrací otvory, přes které by se kapsa upnula). 

Balení obsahuje neoprenovou kapsu na baterie k upevnění na rám a plastový držák čelovky s o-kroužky dvou velikostí. 

 

 

Kompatibilita

ČELOVKY

Čelovka Lucifer S
Čelovka Lucifer M5
Čelovka Lucifer L - lze upevnit jen 2-článkový batterypack

 

 

 

Lucifer čelovky
Luciferlights, s.r.o. © 2018