O nás

Jsme začínající firma se sídlem v Praze vyrábějící výkonnou LED čelovku - použitelnou i jako světlo na kolo - pro všechny sportovní a jiné aktivity, kde potřebujete velký světelný výkon, odolnost, dlouhou výdrž a spolehlivost. Na podzim 2014 jsme spustili crowdfundingovou kampaň, avšak neuspěli jsme. Přesto jsme se na základě vašich ohlasů a zájmu nakonec do výroby čelovek pustili.

Všechny části vyrábíme kompletně v Čechách a většinou dokonce vlastními silami na CNC stroji v naší kovoobráběcí dílně. Díky tomu jsme schopní rychle prototypovat nové výrobky a příslušenství. Stavíme vše na kvalitních komponentách a kvalitní výrobě. Vyvinuli jsme vlastní řídící elektroniku čelovky s maximální efektivitou a širokými možnostmi ovládání. Jsme aktivní sportovci, sami čelovky denně používáme a často testujeme v extrémních podmínkách během dlouhých vytrvalostních závodů. Celou čelovku je možné používat až 1 metr pod vodou.

Kamennou prodejnu zatím kvůli vysokým nákladům neplánujeme. Čelovky je možné vyzkoušet na různých sportovních akcích po celé ČR, kterých se účastníme. Je také možnost se skoro kdykoliv dohodnout na vyzkoušení nebo zapůjčení v Praze.

Chtěli bychom dokázat že i v dnešní době je možné v malém počtu lidí vytvořit skvělý produkt. Dokázat, že ho vyrobíme lépe a poskytneme mnohem kvalitnější služby zákazníkům. Dokázat, že všechno nemusí vyrábět čínské děti za minimální mzdu. Jsme hrdí na to, že Lucifer čelovky kompletně vyrábíme v Čechách, v Praze. Můžete přímo kontaktovat člověka, co ji celou navrhl a ví o ní všechno. Rádi od vás uslyšíme připomínky a návrhy. Na emaily odpovídáme. Máme všechny náhradní součásti a jsme připraveni vám nabídnou skvělý záruční i pozáruční servis.

Pokud máte o čelovku zájem nebo si chcete domluvit vyzkoušení, ozvěte se nám.

Náš tým

Petr - hlavní tvůrce, výzkum a vývoj nových produktů

Roman - výroba, cnc obrábění

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2017