USB propojka V2 - VYPRODÁNO

USB propojka V2 - VYPRODÁNO
Model: USB2
Dostupnost: Není skladem
Cena: 420,00Kč

Množství:  

Dostupné varianty:


Příslušenství:

USB propojka V2 - VYPRODÁNO USB propojka V2 - VYPRODÁNO USB propojka V2 - VYPRODÁNO USB propojka V2 - VYPRODÁNO USB propojka V2 - VYPRODÁNO

USB PROPOJKA V2

USB propojka je malá krabička, do kterého se zapojí náš batterypack a umožní Vám nabíjet mobilní telefon nebo jiná USB zařízení. Náš batterypack se tím defacto stává powerbankou s těmi nejlepšími parametry na trhu (váha, velikost i kapacita). Je kompatibilní se všemi batterypacky které vyrábíme! Může fungovat i s jinými podobnými batterypacky (napětí 2.5-12V).

MINIMÁLNÍ VELIKOST

Propojka V2 je mnohem menší než její předchůdce, má doslova kapesní rozměry s minimální váhou 10gr. Můžete objednat dohromady s redukcí USB-MicroUSB taktéž kompaktních rozměrů.  

MNOHOSTRANNÉ VYUŽITÍ

Až ji budete mít, teprve zjistíte, jak moc často ji využijete i v běžném životě. Třeba když jdete na výlet do přírody a Vašemu chytrému mobilnímu telefonu dochází baterie nebo prostě když jen nemáte po ruce zásuvku nebo se chystáte na expedici, kde je pro Vás nabitý telefon životně důležitý?

Kompatibilita

Propojka je kompatibilní jak s naším 2 i 4-článkovým uzavřeným batterypackem tak i s otevíratelným pouzdrem na 1 li-ion baterii 18650. Zároveň můžete použít i k nabití 1-článkového batterypacku.

ZDROJE A NABÍJEČKY

Li-ion Batterypack 8.4V, 3.4Ah, 23Wh
Li-ion Batterypack 8.4V, 6.8Ah, 46Wh
Otevíratelná bateriová tuba čelovky Lucifer S

NABÍJENÍ TELEFONU

Uvnitř je vyspělá elektronika, která dosahuje skvělé účinnosti 90-95%. To znamená, že nabíjíte Vaše zařízení velmi efektivně a při převodu neztrácíte mnoho energie.

Rychlost nabíjení baterie telefonu si určuje samotný telefon a u většiny zařízení je rychlost nabíjení totožná jak při nabíjení ze sítě. U některých zařízení či značek může být rychlost nabíjení o trochu nižší.

Náš plně nabitý batterypack má kapacitu 6800 mAh s využitelnou energií cca 24Wh, baterie současných smartphonů mají kapacitu mezi 1100-2000mAh s uloženou energií mezi 4-8Wh. Tedy z plně nabitého 8.4V batterypacku půjde Váš telefon nabít od nuly do maxima zhruba 3-6-krát.

Propojka, na kterou není připojeno žádné USB zařízení, stále odebírá z batterypacku klidový proud 30-50uA. To je tak nízká spotřeba, že Vám to ani za 10 let batterypack nevybije, přesto doporučujeme USB propojku vypojit z batterypacku, když zrovna žádné zařízení nenabíjíte. 

Manuál (PDF|0.1Mb)

USB propojka V2 Manuál

Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2018