Čelovka Lucifer MX - ZASTAVENO

Čelovka Lucifer MX - ZASTAVENO
Model: LUCIFER_MX
Dostupnost: Na skladě
Cena: 0,00Kč
s DPH
Množství:  

Téměř dokonalé bílé světlo

Náš další model čelovky velikostně vycházející z čelovky Lucifer M3. Disponuje tak brilantním světlem, že nemá konkurenci. Barvy všech předmětů osvětlených totuto čelovkou jsou tak živé jako za denního svěla. I přes CRI index typ. 97 produkuje v maximálním módu světelný tok 1200 lumenů. Světlo vhodné pro fotografování, natáčení, pro práci nebo pro osoby, co mají horší zrak. 

Ještě menší a kompaktnější

Čelovka vychází z modelu M3, ale je o dvě chladící žebra menší - tj. o celých 7mm - a to už je poznat. Váží díky tomu také skoro o 10gr méně.

 

 

 

 

 

Hned 6 diod místo 2 pro maximální výkon

Čelovka má narozdíl od modelu Lucifer M hned 6 LED čipů, před kterými jsou dvě multioptiky. Je jich 6 z toho důvodu, protože takové diody nikdo neumí vyrobit tak výkonné jako jsou diody s běžným podáním barev. LED jsou vyrobené společností OSRAM, mají barevnou teplotu 4500K, což je velmi příjemná neutrální bílá barva s extrémně vysokým CRI indexem, který typicky dosahuje hodnoty 97!!! 

Tak vysoký CRI index nemá žádná jiná existující čelovka. Je vhodná především pro následující:

  • Fotografování a natáčení - barvy nejsou desaturované a při postprodukci se nekříží
  • Pracovní světlo - skvělé rozpoznávání barev drátů aj.
  • Pro osoby s horším zrakem - pomáhá lépe rozpoznávat tvary, barvy a předměty 

 

 

Ideální rozložení světla

Lucifer MX má dvě multioptiky z čirého Polykarbonátu (PC), každá pro tři diody. Světelný kužel má 22° a je velmi příjemný, je plynulý od středu ke krajům bez ostrých přechodů či jiných artefaktů.

 

 

Módy a uživatelské ovládání

Čelovka Lucifer MX má totožné ovládání jako Lucifer M, tj. disponuje 7 módy - VELMI NÍZKÝ, NÍZKÝ, STŘEDNÍ, VYSOKÝ, BOOST, SOS, BLIKÁNÍ. Celé ovládání je založeno na krátkých, dlouhých a velmi dlouhých stisknutích tlačítka. Vyzkoušejte si to nanečisto v naší interaktivní aplikaci http://www.luciferlights.net/interactive_cz a mačkejte tlačítko myši jako tlačítko na čelovce.

Čtyři z módů (NÍZKÝ, STŘEDNÍ, VYSOKÝ a BOOST) jsou snadno dostupné, jelikož je budete pravděpodobně používat nejvíce. Můžete mezi nimi přepnout jedním (max dvěma) stisky, není nutno cyklovat všechny módy.

Ostatní tři módy jsou méně používané a dle četnosti použití jsou seřazeny na víceklik. Velmi nízký mód je kdykoliv dostupný na dvojklik. Blikačka se zapíná trojklikem a bliká intenzitou módu VERY LOW (VELMI NÍZKÝ) a střední rychlostí (nejedná se o rychlé rušivé strobo), takže řidiči nejsou tolik oslněni. SOS se zapíná čtyřklikem a signalizuje intenzitou módu VERY LOW (VELMI NÍZKÝ). Čelovka nemá žádnou paměť na poslední zapnutý mód, zapíná a vypíná se vždy stejně.

Mód Lumenů Doba svitu
hodiny : minuty
regulovaný svit v daném módu při použití s baterií Panasonic NCR18650B, 3400mAh
VERY LOW 40 85:00
LOW 150 16:00
MID 310 8:00
HIGH 650 3:30
BOOST 1200 1:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Záruka a pozáruční servis

Záruka na čelovku je 2 roky avšak rádi Vám poskytneme i kdykoliv později pozáruční servis. Čelovky z 95% vyrábíme sami, takže disponujeme i všemi náhradními díly a vše umíme opravit. Záruka se uplaňuje na naší adrese v Praze.

Chceme, aby Vám naše čelovky sloužily dlouho a bez problémů a dlouhodobě se snažíme o to, aby reklamace nebyly pokud možno žádné. Pokud však chyba na naší straně nastane, pak se nevymlouváme a poskytujeme rychlý a kvalitní servis, tak aby pro Vás reklamace nebyla nepříjemnou zkušeností.

 

 

Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2017