Produkty ve vývoji

Zde uveřejňujeme seznam produktů, na kterých právě pracujeme. Uvádíme je s navrženou specifikací a odhadovanou cenou. Žádný z těchto produktů není v současné době k dispozici, ani v prototypovém stavu. Zmíněny jsou zde jen proto, abyste vědeli na co se můžete v budoucnu těšit.

Zobrazit:
Řadit podle:
Čelovka Lucifer XS
Výkonné a malé světlo vyráběné v Česku Naše třetí čelovka - nejmenší a ultra lehká. V současnosti to bude nejvýkonnější čelovka, která váží pod 100gr.!! Nabijíte ji přes USB a minimalizujete tím i váhu nabíječky (potřebujete pouze kabel MicroUSB-USB).
1 890,00Kč
s DPH
USB li-ion nabíječka 8.4V - PŘIPRAVUJEME
Li-Ion USB nabíječka 8.4V, 0.25A Nabíječka je určena pouze a jen k nabíjení 8.4V Li-ion batterypacků z USB portu. Nabíječka používá standardní nabíjecí algoritmus CC/CV – konstantní proud/konstantní napětí. Nabíječka nabijí ze všech USB portů (počítač, síťový adaptér) stejným nabíjecím proudem
390,00Kč
s DPH
Čelovka Lucifer MX - ZASTAVENO
Téměř dokonalé bílé světlo Náš další model čelovky velikostně vycházející z čelovky Lucifer M3. Disponuje tak brilantním světlem, že nemá konkurenci. Barvy všech předmětů osvětlených totuto čelovkou jsou tak živé jako za denního svěla. I přes CRI index typ. 97 produkuje v maximální
0,00Kč
s DPH
Inteligentní li-ion nabíječka - ZASTAVENO
Jediná nabíječka na nabíjení všeho a za všech okolností Naše vlastní inteligentní nabíječka schopná nabíjet všechny naše batterypacky (1, 2 i 4-článkové) s širokými možnostmi nastavení (pomalé nebo rychlé nabíjení, nabíjení ke skladování) a vysokou účinností (více než 90%) přeměny energie.
590,00Kč
s DPH
Lucifer čelovky
Čelovky Lucifer - Petr Dvořák © 2017