Novinky – 1. USB propojka

USB propojka

USB_Propojka_02USB_Propojka_01

USB propojka je malá krabička, do kterého se zapojí náš batterypack a umožní Vám nabíjet mobilní telefon nebo jiná USB zařízení. Náš batterypack se tak defacto stává powerbankem s těmi nejlepšími parametry na trhu (váha, velikost i kapacita).

USB propojka umožňuje zároveň dobíjet Vaše zařízení i svítit s čelovkou. Také je kompatibilní s otevíratelným pouzdrem na 1 baterii naší malé čelovky, kterou uvedeme v dalších novinkách. Funguje i s jinými podobnými batterypacky (napětí 2.5-12V).

Uvnitř je vyspělá elektronika, která dosahuje skvělé účinnosti 90-95%. To znamená, že nabíjíte Vaše zařízení velmi efektivně a žádnou energie při tomto převodu neztrácíte.

Rychlost nabíjení baterie telefonu si určuje samotný telefon, ale měla by být stejná nebo obdobná jako při nabíjení ze sítě.

Náš plně nabitý batterypack má kapacitu 6800 mAh s využitelnou energií cca 24Wh. Baterie současných smartphonů mají kapacitu mezi 1100-2000mAh s uloženou energií mezi 4-8Wh. Tedy z plně nabitého batterypacku půjde Váš telefon nabít od nuly do maxima zhruba 3-6-krát.

USB_Propojka_04 USB_Propojka_03

Elektronika nám funguje správně, dolaďujeme nyní tvar a detaily plastového pouzdra. Celková velikost bude opravdu miniaturní, takže ji budete moct mít vždy při sobě. Na obrázcích jsou prototypy s nižší kvalitou než jakou bude mít výsledný produkt.

K dispozici bude v první půli v prosinci. Cena předobjednávek podaných do konce října je 350kč, můžete objednávat na našem eshopu. Cena od listopadu bude 390kč.  Poštovné je 60kč.